Služby

Nabízím vám zkušenost, profesionalitu a spolehlivost

Mít své finance pod kontrolou, to je v dnešní době již naprostou nutností a podmínkou toho, abychom v životě uspěli a měli to prostě o něco jednodušší.  Jsem hypoteční specialista a finanční poradce a každý den pomáhám mým klientům efektivně spravovat své finance.

O finance se prostě musíte starat. Pomohu, poradím, vysvětlím. Vždy srozumitelně, rychle a profesionálně.

Chcete lepší hypotéku, spolehlivé pojištění nebo výhodné spoření na důchod? Stačí se pouze ozvat.

Moji klienti to mají v bankách mnohem jednodušší:

  • v průměru o 0,3% p.a. až 0,7% p.a. nižší úrokovou sazbu než je průměr na hypotečním trhu
  • pokud to bankovní systémy banky umožňují, umím klientům zajistit odhad nemovitosti zdarma.
  • vzhledem k dobrým vztahům v bankách mohu nabídnout zrychlené vyřízení hypotečního úvěru.

Pojištění je vaše příprava na neočekávané a nepříjemné životní situace. Chcete mít kvalitní, dostupné a hlavně spolehlivé pojištění?  

Pojištění je určitě důležitou součástí finančního portfolia každého z nás. Díky správné finanční analýze klienta, jsem schopen navrhnout individuální řešení na míru tak, aby klient od pojištění dostal to, co očekává a navíc za ně neplatil přemrštěné finanční částky.

Jestli nechcete spoléhat jen na penzi od státu, ideálním řešením je DPS (doplňkové penzijní spoření) a k němu, aby vaše rezerva mohla růst ještě více, tak DIP (dlouhodobý investiční produkt).  Jestli to chcete probrat, stačí se ozvat.

Hypoteční specialista Olomouc

Jsem hypoteční specialista a finanční poradce

Řešíte hypotéku a potřebujete porovnat jednotlivé hypoteční úvěry? Chcete spočítat, zda dosáhnete na hypotéku? A co takhle online konzultaci v oblasti hypotečních úvěrů? Uvažujete o refinancování nebo konsolidaci vašich závazků či probrat nákup investiční nemovitosti? Nebo potřebujete kvalitně pojistit váš majetek či výhodně nastavit parametry životního pojištění? To vše, a mnohem více, společně zvládneme. Jsem hypoteční poradce z Olomouce a jsem připraven pracovat pro vás. V oblasti finančních produktů nejčastěji řeším následující.

hypoteční poradce

HYPOTÉKY

Pořízení vlastního bydlení je významným finančním rozhodnutím se značným dosahem do budoucnosti. Je důležité pečlivě zvážit a vyhodnotit všechny dostupné informace a možnosti, které nabízí hypoteční trh.

životní pojištění

POJIŠTĚNÍ

Hledáte kvalitní a cenově výhodné pojištění vašich životních rizik či vašeho majetku? Nebo potřebujete zkontrolovat současné pojistné smlouvy, zda nepotřebují úpravu či změnu a zda máte toto pojištění nastavené správně?

spoření na penzi

PENZIJNÍ SPOŘENÍ

Doplňkové penzijní spoření je forma dlouhodobého spoření na stáří, kdy vám stát přispívá formou příspěvků a daňových úlev. Penzijní spoření se vyplatí každému, kdo chce mít v důchodovém věku další zdroj příjmů.

KONSOLIDACE ÚVĚRŮ

Konsolidace úvěrů nebo půjček, označuje sloučení více půjček do jedné. Máte-li úvěry, půjčky, vyčerpaný limit kontokorentu, čerpanou kreditní úvěrovou kartu atd., je výhodné všechny tyto pohledávky „konsolidovat“ do nového výhodnějšího úvěru.

ÚVĚRY BEZ ZAJIŠTĚNÍ

Půjčte si výhodně na rekonstrukci stávajícího bydlení, na pořízení fotovoltaiky, tepelného čerpadla, zateplení nebo na další energetické úspory. Úvěry bez zajištění lze použít i na financování družstevního bydlení. Nepotřebujete žádné úspory.

REALITNÍ SLUŽBY

Při prodeji nemovitostí využívám své mnohaleté zkušenosti na finančním, hypotečním a realitním trhu. Všechny otázky, spojené s prodejem nemovitosti, podrobně vysvětlím. Zároveň probereme vhodné prodejní strategie a nejvhodnější postup vedoucí k prodeji nemovitosti.

Exkluzivní nabídka hypotéky

Jako hypoteční specialista mám pro vás vždy něco navíc. Ve spolupráci s našimi partnery mám pro vás speciální a exkluzivní nabídku hypotečního úvěru. Chcete vědět podrobnosti? Stačí se ozvat a speciální nabídka financování vašeho bydlení může být vaše. 

Můj individuální

ceník služeb

Nabízím bezplatnou konzultaci vašeho investičního záměru. Pomohu s financováním nákupu nemovitosti, s výstavbou RD či rekonstrukce stávajícího bydlení či s jakýmkoliv jiným účelem. Neváhejte se na mne obrátit.

Nezávazná hypoteční

konzultace ZDARMA

Občas se ptáte, proč jsou naše služby zdarma a zda v tom není nějaký háček? Je to poměrně jednoduché, žádný háček v tom nehledejte. Jako hypoteční specialista jsme placení ze strany bank, ale až poté, co kompletně zrealizujeme klientovi hypotéku. Klient se mnou může pouze získat, a to výhodnější parametry financování a rychlejší schvalování. Nemusíte na to být sami, stačí se ozvat. Jsem hypoteční specialista.

Proč řešit vaše finance se mnou ?

Vysoká kvalita služeb

Chcete jednat s opravdovým finančním specialistou? Nabízím rozsáhle profesní zkušenosti v oblasti hypotečních úvěrů, pojištění a spoření na důchod.

Šetřím váš čas

Porovnání hypotečních úvěru a pojištění zabere spoustu času. Se mnou porovnáte snadno a rychle. Mám k tomu nástroje a rozsáhlý poradenský tým.

Šetřím vaše peníze

Vyjednám pro vás nejnižší úrokové sazby, včetně různých slev a benefitů. Vím, jak získat nejvýhodnější hypotéku, kde žádat o mimořádné slevy a jak řešit komplikace.

Srozumitelnost

Všechny kroky spojené s řešením vašich financí podrobně vysvětlím. Konec různým složitým a nesrozumitelným řešením. Finance mohou být přehledné a funkční.

Férové jednání

Férové a etické jednání je pro mě základem mé profesní práce. Vždy jednám v zájmu klienta a moje dosavadní reference a zkušenosti mých klientů mluví za mne.

Řešení šité na míru

Každý klient je jiný, potřebuje řešit jiné věci, má jiné požadavky a potřeby. Z tohoto důvodu přistupuji ke každému klientovi individuálně, nastavujeme vlastní řešení.

Chcete vědět, jak hodnotí moji práci klienti?

Mrkněte se na GOOGLE recenze, kde ji vidět hodnocení mé práce z pohledu klientů. Je mi ctí a zároveň i obrovskou motivací do budoucna, že klienti hodnotí moji práci jako vynikající. 

Vynikající
Na základě 36 hodnocení
Jana Krajcova
Jana Krajcova
Pana Kopečného mi doporučila známá. Velmi mi pomohl s vyřízením hypotéky, vše mi podrobně vysvětlil. Oceňuji jeho profesionální přístup a přátelskou komunikaci. Mohu zcela jistě doporučit.
Ion Furnica
Ion Furnica
Dobrý poradce bez problémů všechno vyřešil jednoduše a rychle
Lucka Dudkova
Lucka Dudkova
Pan Kopečný nám pomohl s vyřízením hypotečního úvěru, opravil návrh kupní smlouvy, komunikoval s realitní kanceláří, vyjednal nadstandardní podmínky hypotéky v bance, zajistil odhad zdarma, probral s námi kompletně úvěrovou dokumentaci až k úspěšnému čerpání hypotečního úvěru. Prostě perfektní servis.
Richard K
Richard K
Na pana Kopečného se obracím se svými požadavky ohledně pojištění a financování mnoho let. Vždy jsem byl spokojen. Rychlé jednání a vstřícný přístup. Doporučuji.
Michal Nárovec
Michal Nárovec
S panem Kopečným jsme řešili hypotéku na dokončení RD. Jeho přístup byl profesionální, vstřícný, ochotný, komunikace rychlá. Návrh řešení i následná realizace byla pod kontrolou pana Kopečného, jeho služby mohu doporučit.
Monika Bartošová
Monika Bartošová
Na pana Kopečného jsme dostali doporučení od přátel a jsem opravdu ráda, že jsme si vybrali právě jeho. Pomohl nám vyřídit ne úplně lehkou situaci s hypotékou a díky němu jsme si mohli pořídit vlastní dům. Skvěle komunikoval, všechno vyřídil a poradil a vyřídil i související produkty (pojištění). Plánujeme se na něj obrátit znovu s dalším řešením např. při financování rekonstrukce. Můžu jenom doporučit.
Pavel Vyskocil
Pavel Vyskocil
Výborná spolupráce, doporučuji!!
Sarka Vyskočilová
Sarka Vyskočilová
Naprosto profesionální přístup ke všem mým požadavkům. Rychlé vyřízení, skvělá komunikace a výborná spolupráce. V budoucnu jistě znovu využiji jeho kvalitních služeb. Rozhodně doporučuji.
Aleš Křiva
Aleš Křiva
Pana Kopečného mohu jen doporučit. Profesionální a lidský přístup. Vyřešili jsme s ním vše od hypotéky, až po pojištění majetku nebo životních rizik. Vždy navrhl řešení, dle našich potřeb, vše podrobně vysvětlil. Maximální spokojenost.
Renata Bechová
Renata Bechová
Moc děkuji panu Kopečnému za spolupráci s vyřízením hypotéky. Hlavně za profesionální, lidský a vstřícný přístup. Vše bylo zařízeno dle našich představ.

S kým spolupracuji

Potřebujete konzultaci s hypotečním specialistou?

Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat. Stačí se ozvat a rád pomohu.

Přejít nahoru