Reference

Chcete vědět, jak hodnotí mou práci klienti?

Viz níže naleznete některé z obdržených recenzí mých klientů. Nejsou zde samozřejmě uvedené všechny, ale pouze některé, jako důkaz toho, že moje práce je vnímána ze strany klientů velmi pozitivně. Pokud chcete šikovného poradce, neváhejte mne kdykoliv kontaktovat. Jsem hypoteční specialista a jsem připraven vám pomoci s hypotékou.

Samozřejmě, že mě pozitivní recenze velmi těší a je pro mne motivací do další mé práce. 

Jsem hypoteční specialista a nabízím vysokou kvalitu služeb.

Perfektní servis, nad rámec mých požadavku. Pan Kopečný využil své osobní vztahy v bankách a vyřídil mi poměrně komplikované financování mého investičního záměru. Kdykoliv se na pana Kopečného mohu obrátit s dotazem, požadavkem či potřebou provést změnu mých stávajících produktů. Rozhodně služby pana Kopečného doporučuji.

Vojtěch Maga

soukromý podnikatel

Díky zkušenostem a profesionalitě se mi podařilo díky panu Kopečnému snížit úrokovou sazbu u své stávajíc hypotéky a tím ušetřit hodně finančních prostředků. Pana Kopečného ve vší vážnosti doporučuji pro řešení finančních záležitostí. Pan Kopečný vždy pracuje v zájmu klienta, což v současné době není příliš obvykle.

Ing. Pavel Šulek

voják z povolání

Jsme panu Ing. Kopečnému nesmírně vděčni, že nám pomohl s refinancováním naší hypotéky. Po celou dobu velice ochotně odpovídal na naše otázky a vše nám pečlivě vysvětlil. Celý proces schvalování prakticky řešil za nás, my jsme pak jeli do banky pouze podepsat nový HÚ, čímž nám ušetřil spoustu času a hlavně finančních prostředků do budoucna. Je to opravdu skvělý odborník, všem vřele doporučuji!

Jiřina Romanová

porodní asistentka

Ráda bych využila této možnosti a ještě jednou poděkovala panu Vlastimilu Kopečnému za profesionální práci při vyřízení mé hypotéky. V každém okamžiku jsem byla přesvědčena, že pracuje v mém zájmu a nehledí na osobní prospěch. Měla jsem spoustu dotazů, které mi trpělivě pan Kopečný zodpověděl. I přesto, že jednalo o komplikovaný obchodnímu případ, podařilo se hypoteční úvěr dotáhnout do úspěšného konce. Díky panu Kopečnému jsem ušetřila spoustu času i finančních prostředků. V budoucnu se zcela jistě s důvěrou obrátím na pana Kopečného, bezpochyby je to hypoteční specialista. Děkuji.

Veronika Krajčová

vedoucí prodeje

Děkuji za vyřízení hypotečního úvěru, vše rychle a spolehlivě.

Jan Hradil

statní zaměstnanec

Rádi bychom vyjádřili tímto způsobem maximální spokojenost s vašimi službami. Od samého začátku bylo vše na profesionální úrovni. Zkušenosti s koupí bytu jsme neměli žádné a bez pana Kopečného bychom realizaci úvěru těžko zvládli. Vše fungovalo jak má, od komunikace s bankou, až po komunikaci s realitním makléřem. Mohu všem vřele doporučit

Zuzana Žáčková

administrativní pracovnice

Pana Kopečného znám dlouho, služby perfektní, vždy k dispozici. Potřeboval jsem vyřešit malý hypoteční úvěr na dofinancování svého investičního záměru, vše běželo podle předpokladů, naprostý přehled nad schvalovacím procesem. Jednoznačně doporučuji.

Petr Jasenský

stavbyvedoucí

Pana Kopečného můžu doporučit, vždy jedna v zajmu klientu a jeho osobní vztahy v finančních instituci pomáhají vyřešit žádosti rychle a nejlepším způsobem. Je to skutečný hypoteční specialista.

Andey Ilyukhin

IT specialista

S panem Kopečným jsme řešili primárně hypotéku na bydlení. Velmi nám pomohl i v našem hodně komplikovaném případě. Skvěle s námi komunikoval, vše připravil, vysvětlil a byl velmi ochotný. Už jsme s ním řešili i další produkty a hodláme jeho služeb využívat i v budoucnu. Naprostá spokojenost, prostě hypoteční specialista.

Monika Bartošová

státní zaměstnanec

Pan Kopečný nám pomohl s vyřízením hypotečního úvěru, opravil návrh kupní smlouvy, komunikoval s realitní kanceláří, vyjednal nadstandardní podmínky hypotéky v bance, zajistil odhad zdarma, probral s námi kompletně úvěrovou dokumentaci až k úspěšnému čerpání hypotečního úvěru. Prostě perfektní servis. Takto si představuji práci hypotečního specialisty.

Lucie Dudková

zdravotní sestra

Vždy jsem se finančním poradcům vyhýbal, jelikož jsem si byl téměř jistý, že své finance zvládám dobře. Když jsem potřeboval hypotéku, tak jsem si sám vyběhal 4 banky, porovnal nabídky a získal fakt „dobrou sazbu“. Na pana Kopečného jsem narazil úplně náhodou, když mě ke schůzce s ním téměř „donutil“ můj kamarád. Nyní jsem opravdu rád, že jsem nechal přesvědčit, jelikož mi pan Kopečný dokázal snížit úrokovou sazbu ještě téměř o 0.4%. Díky jeho pomoci platím měsíčně o cca 860 Kč méně. Rozhodně doporučuji.

Jan Kovář

podnikatel

Děkuji za pomoc s refinancováním hypotečního úvěru, vše rychlé, bez problémů, podmínky lepší jak ve stávající bance, není co řešit, perfektní.

Jan Gáži

obchodní manažer

Pan Kopečný je velmi zkušený hypoteční specialista a dokáže vyřešit i poměrně komplikovaný hypoteční úvěr. Děkuji za pomoc.

Jana Konečná

učitelka
Děkuji panu Kopečnému za pomoc s vyřízením hypotečního úvěru. Rozhodně do nebylo jednoduché, ale podařilo se vyřešit všechny komplikace k naší plné spokojenosti. Podmínky hypotečního úvěru jsou výrazně lepší, než jme čekali.

Doc. Radovan Herchel, Ph.D.

vědecký pracovník
S manželem jsme si nejdříve mysleli, že vše zvládneme sami, ale když nám úvěr zamítli, zjistili jsme, že to není tak jednoduché. Naštěstí jsme narazili na pana Kopečného, který díky své zkušenosti pomohl s veškerou administrativou a ještě máme mnohem výhodnější podmínky, než kdybychom si řešili sami. Můžeme jen doporučit !!!

Jana Nohavicová

manažerka

Pokud hledáte pomoc s řešením svých finančních záležitostí, vyřízení nejlepší úrokové sazby hypotečního úvěru, levné a kvalitní životní pojištění nebo pojištění bytu, tak doporučuji využít služeb pana Kopečného, jako kvalitního, ochotného finančního poradce, který vždy měl snahu pomoci, vyřešit mé záležitosti rychle, ale zároveň kvalitně.

Pavel Procházka

obchodní manažer

S panem Kopečným jsem řešil hypotéku na koupi bytu a následně i pojištění domácnosti. Jeho přístup byl od začátku velmi vstřícný, komunikace rychlá a odpovědi na dotazy velmi rychlé. Pan Kopečný byl skvělým průvodcem při řešení výše uvedené záležitosti a jeho služby mohu jedině doporučit.

Martin Pustaj

státní zaměstnanec

Perfektní servis při řešení refinancování našeho hypotečního úvěru. Vše rychlé, bez problémů, podmínky lepší jak ve stávající bance, není co řešit, perfektní servis. Mohu doporučit.

Radek Grulich

IT specialista

Děkuji za perfektní pomoc s refinancováním našich dvou hypotečních úvěrů. Od návrhu řešení až po čerpání úvěru výborná komunikace, vše rychlé, profesionální. Podmínky hypotečního úvěru jsou výrazně lepší, než jme čekali. Mohu doporučit.

Ing. Bystrík Čakovský

letecký manažer

S panem Kopečným jsme řešili hypotéku na nákup bytu. Jeho přístup byl od začátku velmi vstřícný, ochotný, komunikace rychlá, návrh řešení i následná realizace vždy pod kontrolou pana Kopečného. Na jakékoliv problémy při řešení vždy pružně reagoval a jen díky němu se podařilo financování vyřešit. Pan Kopečný byl skvělým průvodcem při řešení výše uvedené záležitosti a jeho služby mohu doporučit.

Jiří Skácelík

státní zaměstnanec

Perfektní servis při řešení našeho hypotečního úvěru. Vše rychlé, bez problémové. Od začátku až do konce naprosto profesionální jednání, vždy s úsměvem a v pohodě. Kdykoliv jsem potřeboval, pan Kopečný mi byl k dispozici. Určitě tímto mohu pana Kopečného doporučit všem žadatelům o hypoteční úvěr. Pokud chcete mít jistotu spolehlivého řešení, neváhejte se na pana Kopečného obrátit. Tímto děkuji za pomoc s řešením našeho hypotečního úvěru. 

Mgr. Martin Polách

vedoucí oddělení diagnostiky pro ČR
Přejít nahoru