O mně

Se mnou jsou vaše osobní finance efektivnější

Mým klientům jsem schopen pomoci s komplexním řešením jejich financí, a to tak, aby to dohromady dávalo smysl a vše si mohli zařídit pod jednou střechou, s jedním finančním specialistou a v čase, který jim vyhovuje. Věřím totiž tomu, že každá oblast financí, jako jsou hypotéky, pojištění, spoření na penzi případně realitní služby spolu úzce souvisí a potřebují kvalitní a neustálou péči. V dnešní uspěchané době si uvědomuji, že to nejcennější, s čímž disponujeme, je čas, který díky mým zkušenostem může věnovat sobě nebo svým nejbližším. Prostě, já se starám, aby jste vy nemuseli. 

Hodnocení ze strany klientů

Profesionalita 100%
Odbornost 100%
Komunikace 100%
Rychlost vyřízení 100%
Hypoteční specialista Olomouc

Co vám jako finanční specialista mohu nabídnout?

Jsem hypoteční specialista a nabízím vysokou kvalitu služeb.

Zkušenost

Finančním produktům se věnuji od roku 2002 a za tu dobu mi prošly rukama již stovky hypoték či pojištění. Za každou produktem je nějaký příběh, vyřešený problém či konkrétní investiční záměr.

Jsem hypoteční specialista a se mnou vždy získáte řešení šité na míru.

Profesionalita

Zakládám si na etickém a férovém přístupu. Základ naší spolupráce je vytvoření vzájemné důvěry a pochopení všech souvislostí. Mám velkou radost, že se z klientů stávají často moji přátelé.

Jsem hypoteční specialista a šetřím váš čas.

Časová flexibilita

Jsem vám k dispozici v čase, který vám vyhovuje. Většinou se mi dovoláte, pokud nemohu volat, zavolám zpět, ihned, jak je to možné. Drtivou většinu věcí jsme schopni vyřešit on-line.

Jsem hypoteční specialista a vždy nabízím férové jednání.

Úspora času a peněz

Peníze jsou samozřejmě důležité, ale čas je možná ještě důležitější. Se mnou ušetříte nejen své peníze, ale také spoustu vašeho času. Můžete ho následně věnovat sobě nebo nejbližším.

Jako hypoteční specialista již mám něco za sebou

0 +
hypoték

Celkový počet vyřešených hypotečních úvěrů.

0 +
mil. Kč

Celkový objem vyřešených  hypotečních úvěrů.

0 +
let

Zkušeností s řešením hypotečních úvěrů.

0 +

Roční úspora, pokud řešíte hypotéku se mnou. 

Jak probíhá spolupráce

Je to jednoduché, se mnou se prostě cítíte jak v bavlnce a všechno běží podle předem odsouhlaseného plánu.

 • Analýza potřeb a přání klienta

  V úvodní konzultaci si definujeme, co je vaším cílem nebo největší finanční potřebou. Máte zájem o hypoteční úvěr? V jaké výši? Jaké jsou vaše finanční možnosti? Uvažujete o životním pojištění pro sebe nebo partnera? Na základě informací následně sestavím profesionální návrh řešení daného problému. V poslední řadě probereme správné nastavení a složení jednotlivých smluv.

 • Prezentace řešení

  Na této schůzce vám prezentuji konkrétní návrh finančního portfolia nebo řešení konkrétní záležitosti. Vše sestaveno na základě informací zjištěných z předchozí schůzky. Probereme všechny náležitosti. Rozebereme důvody výběru uvedeného portfolia a míru naplnění potřeb a požadavků.

 • Realizace

  Po schválení navrženého finančního portfolia zajistím realizaci celého projektu. Nemusíte se bát žádného papírování. Veškerá administrativa je na mých bedrech! V případě potřeby a nastavení portfolia můžete veškeré kroky koordinovat.

 • Servis a následná péče

  Po realizaci finančního portfolia budeme v pravidelném kontaktu. Finanční trh se neustále mění. Instituce vyvíjejí nové a lepší produkty, stejně tak potřeby a přání klienta se mění v čase. Společně si nastavíme pravidelný časový horizont, kdy se pravidelně sejdeme, abychom mohli na tyto změny reagovat a udržovat portfolio neustále aktuální..

Legislativní povinnosti

Finanční služby, propagované a nabízené na tomto webu, poskytuje Ing. Vlastimil Kopečný, jako fyzická osoba podnikající, která je v oblasti  pojištění registrována podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele pojištění, v oblasti spotřebitelských úvěrů registrována podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru a v oblasti doplňkového penzijního spoření, dle zákona č. 427/2011, jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele doplňkového penzijního spoření, společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 – Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Přejít nahoru