Srovnání hypoték snadno a rychle

Správné porovnání nabídek hypotéky

Různé podmínky hypotečních úvěrů, rozdílné úrokové sazby podmíněné dalšími produkty, různé fixace úrokové sazby, parametry splácení hypotečních úvěrů, komplikované metodiky, podmínky čerpání atd. Opravdu není úplně jednoduché se vyznat v jednotlivých nabídkách a vybírat podle nejnižší úrokové sazby nedoporučuji, protože úroková sazba je sice důležitý parametr v rozhodování, ale nikoliv ten nejdůležitější. 

Proč porovnat hypotéky zrovna se mnou?

Profesionalita a odbornost 100%
Zkušenost a komunikace 100%
Rychlost srovnání hypotečních úvěrů 100%
Jsem hypoteční specialista a vždy nabízím férové jednání.

Srovnávám hypotéky od těchto bank a stavebních spořitelen

Banky

Proč vlastně řešit hypotéku se mnou?

Dovolím si zde uvést několik důležitých důvodů, proč vaši hypotéku řešit se mnou.

Jsem hypoteční specialista a šetřím váš čas.

Šetřím váš čas

Porovnání hypotečních úvěru a pojištění zabere spoustu času. Se mnou porovnáte snadno a rychle. Mám k tomu nástroje a rozsáhlý poradenský tým.

Jsem hypoteční specialista a šetřím vaše peníze.

Šetřím vaše peníze

Vyjednám pro vás nejnižší úrokové sazby, včetně různých slev a benefitů. Vím, jak získat nejvýhodnější hypotéku, kde žádat o mimořádné slevy a jak řešit komplikace.

Vysoká kvalita služeb

Jednejte s opravdovým finančním specialistou. Nabízím rozsáhle profesní zkušenosti v oblasti hypotečních úvěrů., pojištění a spoření na důchod.

Jsem hypoteční specialista a budete mi rozumět.

Srozumitelnost

Všechny kroky spojené s řešením vašich financí podrobně vysvětlím. Konec různým složitým a nesrozumitelným řešením. Finance mohou být přehledné a funkční.

Jsem hypoteční specialista a vždy nabízím férové jednání.

Férové jednání

Férové a etické jednání je pro mě základem mé profesní práce. Vždy jednám v zájmu klienta a moje dosavadní reference a zkušenosti mých klientů mluví za mne.

Řešení šité na míru

Každý klient je jiný, potřebuje řešit jiné věci, má jiné požadavky a potřeby. Z tohoto důvodu přistupuji ke každému klientovi individuálně, nastavujeme vlastní řešení.

Jmenuji se Vlastimil Kopečný, jsem hypoteční specialista a mám toho za sebou v oblasti hypoték již relativně hodně. Je to moje práce i zábava zároveň. Rozhodně si nedovolím tvrdit, že jsem chytřejší než vy, ale mám dostatek zkušeností a za sebou již více jak 380 hypoték. Pokud chcete řešit hypotéku, rád vám pomohu.

Potřebujete nezávaznou konzultaci?

Chcete nejvýhodnější  hypotéku?  Stačí se ozvat a pokud to bude mít řešení, tak pomohu. Nebojte se vzdálenosti, hypotéku mohu vyřešit kdekoliv na území ČR.  

Kontaktní formulář

Přejít nahoru