Průběh řešení hypotéky

Nejvýhodnější hypotéka

Snem většiny lidí je mít své vlastní bydlení. Bohužel málokdo si ho v dnešní době může dovolit financovat pouze z vlastních zdrojů. Spousta lidí tedy musí řešit otázku, jak a kde financovat svůj záměr. Díky dlouholetým zkušenostem jsem schopen pomoci s řešením, a to díky možnosti porovnání nabídek bank na trhu a zároveň zajištění všech potřebných kroků při procesu tak, abych klientovi ušetřil co nejvíce času a starostí. Mrkněte na podrobný průběh řešení hypotéky, ať víte, co vás čeká, pokud se dáte do hypotéky. 

Co získáte, pokud budete řešit hypotéku se mnou

Nemusíte obíhat banky nebo jednotlivé pobočky, čekat ve frontě až na vás přijde řada, abyste nakonec zjistili, že v dané bance hypotéku nedostanete. Pomůžu Vám s veškerým papírováním, vyřizováním a administrativou. Připravím veškeré potřebné podklady pro vybranou banku. Ušetřím Vám tak mnoho hodin běhání po bankách a nervů při vyplňování jejich formulářů.

Díky nadstandardním vztahům, které mám navázané přímo s řediteli jednotlivých bank, dokážu klientům zajistit nižší úrokové sazby u hypotéky až o 0,3% v porovnání s těmi, které by získali v případě, že by hypotéku řešili sami přímo na pobočce s bankéřem.

Pomůžu Vám zajistit odpuštění poplatků spojených s vyřízením hypotéky, např. poplatek za vyřízení hypotéky, poplatek za odhad nemovitosti, poplatek čerpání na vklad, poplatek za zápis do katastru nemovitostí atd.. Celková úspora na poplatcích u hypotéky tak může dosáhnout několika tisíc korun.

Někdy jen špatně zvolená věta způsobí, že nakonec hypotéku nezískáte, nebo ji získáte s horší úrokovou sazbou. Vím, co bankéřům říkat a které věci radši držet v tajnosti. Tím se Vám mnohonásobně zvýší šance na získání hypotéky.

Postup řešení hypotéky

Vyřízení hypotéky může být poměrně stresující záležitost, často velmi náročná na čas žadatele a bohužel se při řešení hypotéky může udělat hodně zbytečných chyb. Pokud chcete ušetřit čas a peníze, neváhejte se na mne obrátit. Se mnou je vyřízení hypotéky rychlé, srozumitelné a pohodlné. 

1. Úvodní konzultace

Můžeme začít úvodní informační schůzkou, ale zvládneme to i po telefonu, nebo prostřednictvím on-line konzultace.

2. Analýza vaší situace

Na základě vašich požadavků a možností připravím pro vás individuální řešení, včetně mého doporučení.

3. Výběr řešení

Následně vám pomohu vybrat hypoteční řešení, které bude pro vás nejvhodnější z pohledu vašich preferencí a účelu hypotečního úvěru.

4. Podání žádosti o HÚ

Jakmile vybereme vhodné řešení, provedeme ve zvolené bance úvodní scoring. Vše probíhá on-line.

5. Schvalovací proces

Od přípravy podkladů, řešení vašich příjmů, přes odhad nemovitosti, až po konečné schválení hypotéky.

6. Podpis hypotéky

Po schválení hypotéky kontroluji úvěrovou dokumentaci, projdu je s vámi a zajistím podpis hypotéky.

7. Čerpání hypotéky

Samozřejmě pomáhám s čerpáním hypotéky, zároveň se postarám, aby vše proběhlo spolehlivě a pohodlně.

8. Podmínky po čerpání

Vyčerpáním hypotéky to nekončí, je potřeba následně splnit i další podmínky. I s tímto vám pomohu.

9. Následný servis

Po celou dobu řešení hypotečního úvěru jsem vám plně k dispozici a kdykoliv se na mne můžete obrátit.

Potřebujete nezávaznou konzultaci?

Chcete nejvýhodnější  hypotéku? Stačí se ozvat a máte ji téměř na dosah. Hypotéku mohu vyřešit kdekoliv na území ČR. 

Kontaktní formulář

Přejít nahoru