Proč řešit hypotéku se mnou

Hypotéka s úsměvem

Vyřízení hypotéky může být poměrně stresující záležitost, často velmi náročná na čas žadatele a bohužel se při řešení hypotéky může udělat hodně zbytečných chyb. Pokud chcete ušetřit čas a peníze, neváhejte se na mne obrátit. Se mnou je vyřízení hypotéky rychlé, srozumitelné a pohodlné. Jmenuji se Vlastimil Kopečný a jsem hypoteční specialista.

Hodnocení ze strany klientů

Profesionalita 100%
Odbornost 100%
Komunikace 100%
Rychlost vyřízení 100%
Jsem hypoteční specialista a se mnou vždy získáte řešení šité na míru.

Proč vlastně řešit hypotéku se mnou?

Dovolím si zde uvést několik důležitých důvodů, proč vaši hypotéku řešit se mnou.

Jsem hypoteční specialista a šetřím váš čas.

Šetřím váš čas

Porovnání hypotečních úvěru a pojištění zabere spoustu času. Se mnou porovnáte snadno a rychle. Mám k tomu nástroje a rozsáhlý poradenský tým.

Jsem hypoteční specialista a šetřím vaše peníze.

Šetřím vaše peníze

Vyjednám pro vás nejnižší úrokové sazby, včetně různých slev a benefitů. Vím, jak získat nejvýhodnější hypotéku, kde žádat o mimořádné slevy a jak řešit komplikace.

Vysoká kvalita služeb

Jednejte s opravdovým finančním specialistou. Nabízím rozsáhle profesní zkušenosti v oblasti hypotečních úvěrů., pojištění a spoření na důchod.

Jsem hypoteční specialista a budete mi rozumět.

Srozumitelnost

Všechny kroky spojené s řešením vašich financí podrobně vysvětlím. Konec různým složitým a nesrozumitelným řešením. Finance mohou být přehledné a funkční.

Jsem hypoteční specialista a vždy nabízím férové jednání.

Férové jednání

Férové a etické jednání je pro mě základem mé profesní práce. Vždy jednám v zájmu klienta a moje dosavadní reference a zkušenosti mých klientů mluví za mne.

Řešení šité na míru

Každý klient je jiný, potřebuje řešit jiné věci, má jiné požadavky a potřeby. Z tohoto důvodu přistupuji ke každému klientovi individuálně, nastavujeme vlastní řešení.

Jmenuji se Vlastimil Kopečný, jsem hypoteční specialista a mám toho za sebou v oblasti hypoték již relativně hodně. Je to moje práce i zábava zároveň. Rozhodně si nedovolím tvrdit, že jsem chytřejší než vy, ale mám dostatek zkušeností a za sebou již více jak 380 hypoték. Pokud chcete řešit hypotéku, rád vám pomohu.

Potřebujete nezávaznou konzultaci?

Chcete nejvýhodnější  hypotéku?  Stačí se ozvat a pokud to bude mít řešení, tak pomohu. Nebojte se vzdálenosti, hypotéku mohu vyřešit kdekoliv na území ČR.  

Kontaktní formulář

Přejít nahoru