Hypotéka ve městě Olomouc

Hypotéka výhodně a bez starostí

Finančními produkty se zabývám od roku 2002. Mám již tedy něco za sebou. Postupně jsem se specializoval na úvěrové produkty, zejména na hypotéky, majetkové a životní pojištění.

Na základě Vašich požadavků a potřeb zpracuji hypoteční analýzu. Její součástí je i vyhodnocení Vaší bonity z pohledu maximální výše možné hypotéky. 

Pokud modelace a hypoteční analýza vyhovuje, kompletně vás provedu Vás celým procesem zpracování hypotéky, až po její schválení a následné čerpání hypotečního úvěru. 

Mým cílem je rychlé řešení financování Vašeho bydlení k Vaší maximální spokojenosti.

Hypoteční specialista Olomouc

Nejčastěji řeším s klienty

Hypotéka na nákup nemovitosti

Plánujete si pořídit vlastní bydlení? Uvažujete o nákupu investiční nemovitosti? Pomůžeme vám s vyřízením hypotéky na nákup domu, bytu rekreačního objektu případně stavebního pozemku. Srozumitelně vás provedeme celým procesem vyřízení hypotečního úvěru a zajistíme pro vás nejvýhodnější podmínky financování.

Hypotéka na výstavbu RD

Plánujete postavit rodinný dům nebo rekreační chatu? Provedeme vás celým procesem získání a vyřízení hypotéky. Všechny důležité, i administrativně náročné úkony, uděláme za vás. Vše půjde podle odsouhlaseného plánu a vy se budete moci plně soustředit na stavbu rodinného domu a co nejdříve se těšit na chvíle strávené v novém.

Refinancování hypotéky

Končí vám fixace úrokové sazby nebo si chcete zajistit výhodnější podmínky hypotéky? Ať už se společně pustíme do refinancování hypotéky v ke konci fixace nebo mimo termín fixace, poradíme vám, jak získat lepší podmínky. Refinancování řešíme vždy ve váš prospěch a pouze v případě, kdy vám zajistí výhodnější a úspornější řešení.

Kontaktní informace

Kontaktní telefon

+420 777 111 599

Kontaktní e-mail

kopecny@prima-finance.cz

Adresa kanceláře

Krapkova 7, Olomouc

Co můžete od mě očekávat?

Jsem hypoteční specialista a šetřím váš čas.

Spočítám, na jakou dosáhnete hypotéku

Během úvodní konzultace Vám spočítám, zda na požadovanou hypotéku dosáhnete a hlavně, za jakých podmínek. Případně, jak vysokou hypotéku si můžete dovolit, vzhledem k Vašemu příjmu. Zavolejte mi a dozvíte se více.

Jsem hypoteční specialista a šetřím vaše peníze.

Exkluzivní podmínky hypotéky

Vyjednám pro vás nejnižší úrokové sazby, včetně různých slev a benefitů. Vím, jak získat nejvýhodnější hypotéku, kde žádat o mimořádné slevy z úrokové sazby, jak řešit komplikace při schvalování hypotéky. Zavolejte mi a dozvíte se více.

Hypotéka pro mladé až do 90% LTV

Mladí žadatelé do 36 let mohou získat až 90% hypotéku a zároveň získají výhodnější podmínky hypotéky. Stačí vám tedy jen 10 % vlastních úspor k novému bydlení. Hypotéku můžete získat i bez vlastních zdrojů. Zavolejte mi a dozvíte se více.

Jsem hypoteční specialista a se mnou vždy získáte řešení šité na míru.

Zvýhodněná hypotéka na byt od developera

Uvažujete o nákupu bytu z developerského projektu ve výstavbě ? Mám pro vás zajištěné výborné podmínky pro financování vaší hypotéky. Můžete získat developerské benefity či slevy na úrokové sazbě. Zavolejte mi a dozvíte se více.

Jsem hypoteční specialista a budete mi rozumět.

Vyšší jistota získání hypotéky

Mé dlouholeté zkušenosti s bankovními produkty a znalosti jejich fungování dokáží urychlit celý proces vyřízení hypotéky a maximálně zvýšit pravděpodobnost, že dosáhnete na požadovanou hypotéku. Zavolejte mi a dozvíte se více.

Jsem hypoteční specialista a vždy nabízím férové jednání.

Hypotéka pro OSVČ a podnikatele

Živnostníci a drobní podnikatele to nemají v bankách vůbec jednoduché. Hypotéku je potřeba důkladně připravit, nastavit správně daňové přiznání, splatit některé výdaje, konsolidovat případné závazky. Zavolejte mi a dozvíte se více.

Hypotéka bez vybrané nemovitosti

Víte o tom, že si můžete vyřídit hypotéku i bez vybrané nemovitosti? Všichni prodávající dávají přednost klientům s hotovostí nebo s připraveným financováním. Získejte náskok a žádná nemovitost vám již neuteče. Zavolejte mi a dozvíte se více.

Na průběh hypotéky osobně dohlížím

Mám vaši hypotéku pod kontrolou, máte přehled nad tím, co máme již za sebou a co ještě před sebou. Kontroluji oprávněnost veškerých požadavků banky, které bývají často nepřiměřené. Vždy hájím vaše zájmy. Zavolejte mi a dozvíte se více.

Kontaktní formulář

Chcete nejvýhodnější  hypotéku?  Stačí se ozvat a pokud to bude mít řešení, tak pomohu. Nebojte se vzdálenosti, hypotéku mohu vyřešit kdekoliv na území ČR.  

Kontaktní formulář

Průběh vyřízení hypotéky

 • Úvodní konzultace

  Při úvodní konzultaci probereme váš požadavek na hypotéku, tedy účel hypotéky, požadovanou výši hypotéky, délku splácení, hodnota nemovitosti a předpokládané vlastní zdroje. Dále probereme vaši bonitu, tedy vaše příjmy a výdaje. V neposlední řadě podrobně probereme jednotlivé kroky řešení hypotečního úvěru. Poté se domluvíme na dalším postupu řešení.

 • Návrh financování

  Poté připravím hypoteční analýzu, návrh řešení, včetně mého doporučení. Jakmile vybereme banku, přejdeme k realizaci. Vyřízení hypotéky začíná úvodním scoringem ve zvolené bance.

 • Vyřízení hypotéky

  Po schválení financování zajistím realizaci celé hypotékyu. Od přípravy podkladů, řešení vašich příjmů, přes odhad nemovitosti, až po konečné schválení hypotéky.

 • Podpis a čerpání hypotéky

  Po schválení hypotéky kontroluji úvěrovou dokumentaci, projdu ji s vámi a zajistím podpis hypotéky. Samozřejmě pomáhám s čerpáním hypotéky, zároveň se postarám, aby vše proběhlo spolehlivě a pohodlně.

Přejít nahoru