Hypotéky

Pořízení vlastního bydlení je pro většinu lidí významným finančním rozhodnutím se značným dosahem do budoucnosti, a proto je důležité pečlivě zvážit a vyhodnotit všechny dostupné informace a možnosti. Jak se ale orientovat v záplavě nabídek bank a dalších finančních institucí, jak najít tu správnou hypotéku, úvěr, jak nejlépe využít stavební spoření? Jak poznáme, že bychom měli něco měnit u již využívaných produktů?

Co vám pomohu vyřešit?

Moje služba finacování vašeho bydlení vám pomůže najít tu nejlepší možnost na úvěrovém trhu a vyřešit financování bydlení podle vašich představ a s ohledem na Vaše cíle a možnosti. Zvolený způsob investice se nesmí stát noční můrou vás nebo vaší rodiny, ale uváženou a reálnou cestou k vlastnímu bydlení.

4 důvody, proč řešit financování bydlení se mnou?

1. Jsem nezávislý na bankách a stavebních spořitelnách

Jako hypoteční specialista dokážu velmi rychle porovnat aktuální podmínky úvěrových produktů všech bank a stavebních spořitelen a doporučit optimální řešení. Pracuji vždy s aktuálnimi hypotečními kalkulátory, mám licence na všechny hypoteční produkty. 

2. Vždy řeším váši hypotéku individuálním přístupem

Každý klient se nachází v jiné situaci, má specifické požadavky, a proto neexistuje tzv. univerzální řešení. Jako hypoteční specialista vyhodnotím vaše požadavky a finanční možnosti vzhledem k situaci na úvěrovém trhu. Pak vám navrhnou konkrétní postup s využitím pro vás nejvýhodnějších finančních produktů.

3. Uspořím vám náklady, ušetřím vaše peníze

Mám za sebou vyřízení hypotečních úvěru přesahující celkem 500mil Kč. Moje dobré jméno a kvalitní práce vám přináší rozšířené možnosti při jednání s bankovními institucemi. Jako zkušený hypoteční specialista pro vás mohu získat exkluzivní podmínky nejen v úrokových sazbách, ale i v ostatních poplatcích, které jsou spojené s vyřízením hypotečního úvěru. Moje služby hypotečního makléře jsou zdarma, jsem placen provizním způsobem. A v neposlední řadě, kromě finančních úspor i významně šetříte váš čas.

4. Komplexní servis

S hypotékou nebo úvěrem souvisí i celá řada dalších potřeb, jako je například zabezpečení úvěru, pojištění majetku, vinkulace pojistného plnění, správné a včasné vyčerpání hypotečního úvěru. Dokážu posoudit a porovnat i tyto produkty, doporučit ten nejvhodnější a pomoci s jeho uzavřením. Průběžně, po celou dobu využívání finančního produktu, zejména při výročí fixace úrokové sazby či při změně životních podmínek, vám jsem kdykoliv opět k dispozici. 


Je pouze na váš, zda chcete řešit svoje bydlení ze specialistou nebo to zkusíte sami. 

Kontaktní formulář

Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec