Je mi potěšením, že s některými klienty jsme velmi dobří přátelé, často spravuji kompletní finanční portfolia mých klientů. Nejčastěji řeším financování bydlení formou hypotečního úvěrů, správné nastavení majetkového pojištění včetně likvidace pojistných událostí, kompexní zajištění životních rizik formou rizikového životního pojištění a investiční produkty v rovině jednorázové a pravidelné investice. 

Finanční poradenství od p. Kopečného můžu rozhodně doporučit, skvěla a rychlá reakce na požadavky a nové informace, p. Kopečný má skutečny přehled aktuálních finančních produktu a servisu na trhu. Jeho osobní vztahy pomáhají v jednaní s bankami a pojišťovnami. Vždy pracuje v zajmu klienta, a má zájem budovat dlouhodobé a spolehlivé vztahy s klienty.

Andrey Ilyukhin, IT specialista, Praha

 

Perfektní servis při vyřízení HÚ. Pan Kopečný nás přesvědčil svoji profesionalitou a ušetřil nám spoustu času i finančních prostředků. V průběhu schvalovacího procesu se pouze díky zkušenostem pana Kopečného podařilo všechny problémy k naší spokojenosti vyřešit. Služby pana Kopečného mohu doporučit.

Doc. Ing. Radovan Herchel, Ph.D., vědecký pracovník, Olomouc

 

Perfektní servis, nad rámec mých požadavku. Pan Kopečný využil své osobní vztahy v bankách a vyřídil mi poměrně komplikované financování mého investičního záměru. Kdykoliv se na pana Kopečného mohu obrátit s dotazem, požadavkem či potřebou provést změnu mých stávajících produktů. Rozhodně služby pana Kopečného doporučuji.

Ing. Vojtěch Maga, vedoucí pobočky, team leader, Praha

 

Díky zkušenostem a profesionalitě se mi podařilo díky panu Kopečnému snížit úrokovou sazbu u své stávajíc hypotéky a tím ušetřit hodně finančních prostředků. Pana Kopečného ve vší vážnosti doporučuji pro řešení finančních záležitostí. Pan Kopečný vždy pracuje v zájmu klienta, což v současné době není příliš obvykle.

Ing. Pavel Šulek, voják z povolání, Zlín

 

Jsme panu Ing. Kopečnému nesmírně vděčni, že nám pomohl s refinancováním naší hypotéky. Po celou dobu velice ochotně odpovídal na naše otázky a vše nám pečlivě vysvětlil. Celý proces schvalování prakticky řešil za nás, my jsme pak jeli do banky pouze podepsat nový HÚ, čímž nám ušetřil spoustu času a hlavně finančních prostředků do budoucna. Je to opravdu skvělý odborník, všem vřele doporučuji!

Bc. Jiřina Romanová, porodní asistentka, Přerov

 

Profesionální přístup, loajalita a nezávislost pana Kopečného jsou pro naši práci neocenitelné. Proto se nám již 6 let stará o kompletní portfolio finančních produktů společnosti (majetkové pojištění a pojištění vozidel). Na základě našich měnících se potřeb a vývoje firmy pravidelně aktualizujeme naše pojistné smlouvy, plánujeme financování rozvoje a investic. Pan Kopečný je schopen a vždy připraven nám odborně a kvalifikovaně poradit. Doporučuji!

Věra Hlávková, ředitel společnosti Módní trendy

 

Poradce Vlastimila Kopečného mohu s čistým svědomím plně doporučit. Uvedený poradce mne provedl celým schvalovacím procesem vyřízení HÚ i následného čerpání uvedené hypotéky. Vždy mne upozornil na všechny problémy, které mohou nastat a pokud nastaly, tak všechny k velké spokojenosti vyřešil. Uvedený poradce v každém okamžiku pracoval v mém zájmu. Komunikace byla perfektní, na všechny mé dotazy odpovídal rychle. Tímto děkuji za spolupráci a při řešení budoucích finančních záležitostí se s důvěrou obrátím na pana Kopečného.

Peter Gaži, skladník, Vlčnov

 

Ráda bych využila této možnosti a ještě jednou poděkovala panu Vlastimilu Kopečnému  za profesionální práci při vyřízení mé hypotéky. V každém okamžiku jsem byla přesvědčena, že pracuje v mém zájmu a nehledí na osobní prospěch. Měla jsem spoustu dotazů, které mi trpělivě pan Kopečný zodpověděl. I  přesto, že jednalo o komplikovaný obchodnímu případ, podařilo se hypoteční úvěr dotáhnout do úspěšného konce. Díky panu Kopečnému jsem ušetřila spoustu času i finančních prostředků. V budoucnu se zcela jistě s důvěrou obrátím na pana Kopečného, bezpochyby je to profesionál na svém místě. Děkuji.

Veronika Krajčová, manager prodeje

 

Spolupráce s panem Vlastimilem Kopečným trvá již několik let a mohu potvrdit, že to je člověk s profesionálním a zároveň lidským přístupem. Pravidelně aktualizujeme všechny naše pojistné smlouvy, upravujeme parametry pojištění dle našich požadavků a přání. Poradce umí zohlednit zdravotní stav klienta a nastavit pojištění podle potřeb. Již několikrát jsme řešili plnění pojistných událostí z našich pojistných smluv a vždy k maximální spokojenosti. Pana Kopečného mohu doporučit.

Radek Nakládal, provozní technik, Olomouc

 

Za téměř 5 let naší spolupráce mohu potvrdit, že finanční služby pana Kopečného jsou skutečně na vysoce profesionální úrovni. Naše potřeby v oblasti rodinného finančnictví vždy vyřizuje s ochotou a maximálním nasazením. Pan Kopečný se vždy operativně a s vysokou péčí snaží nalézt nejlepší řešení našeho požadavku či problému. Jsem velmi ráda, že mohu využívat služeb tohoto poradce a zcela jistě ho budu využívat i v budoucnu. 

Zita Říkalová, insolvenční poradce, Olomouc