O mně

Již 17 let se zabývám finančním poradenstvím a mojí specializací jsou hypoteční úvěry a pojištění. Servis a vztahy s produktovými partnery mi zajišťuje firma Chytrý Honza a.s., což je nejdynamičtěji se rozvíjející servisní organizace pro nezávislé finanční poradce v ČR.osobni foto Nejsem závislý na konkrétní bance, pojišťovně, fondu či poradenské firmě. Stojím na straně klienta proti velkým finančním institucím a snažím se moje klienty neustále v oblasti finančních produktů vzdělávat.

Za svou praxi jsem získal celou řadu ocenění jsem držitelem všech potřebných certifikátů, které Česká národní banka poradcům uděluje. Také jsem držitelem certifikátu „Fér hypotéka“ udělovaný Asociací hypotečních makléřů, za kvalitu nezávislého hypotečního servisu

Velmi rád pracuji s mladými rodinami, ale mezi mé klienty patří i ředitelé nebo vrcholoví manažeři nadnárodních společností či úspěšní podnikatelé. Mojí vizí je dělat lidské, osobní, skutečně nezávislé, profesionální finanční poradenství. Stojím na straně klientů v nerovném boji s velkými finančními ústavy, velkými poradenskými firmami a jejich poradci.