Osobní konzultace

Osobní konzultace slouží ke vzájemnému seznámení, představení nabízených finančních služeb, stanovení celkového užitku pro klienta a vybudování vztahu postaveného na vzájemné dlouhodobé spolupráci.

Konzultace v sobě zahrnuje posloupnost činností, které na sebe vzájemně navazují, a to především analýza potřeb a požadavků klienta, analýza stávajících návyků nakládání s financemi, pochopení budoucí vize klienta, zpracování analýzy produktů a výběr nejvhodnějšího produktu dle aktuálních požadavků a situace klienta, následný servis a v neposlední řadě pomoc s odbornými dotazy, pomoc při likvidaci pojistných události, aktualizace a úprava finančních produktů apod.

Proč mít svého nezávislého osobního poradce a makléře?

Je více faktorů, které lidi motivují vyhledat a poradit se s odborníkem.

  • Možná přemýšlíte jak nejlépe naspořit peníze pro vaše děti
  • Možná se obáváte, že neděláte dost pro zajištění vašich finančních prostředků
  • Možná procházíte zásadní změnou ve vašem životě nebo uvažujete o nákupu nové nemovitosti a chcete ji řešit hypotékou
  • Možná můžete být nespokojeni s naplánóváním Vašich finančních cílů nebo jen nemáte čas sledovat a efektivně řídit Vaše investice
  • Možná chccete pomoci s nastavením životního pojištění

Můžete si myslet, že služby nezávislého privátního bankéře a poradce jsou vhodné především pro velmi majetné klienty ale tyto osobní služby mají velkou přidanou hodnotu pro každého, kdo chce zacházet se svými penězi odpovědně. Bez ohledu na vaší finanční situaci, práce s odborníkem na finance a investice je moudré rozhodnutí, které vám může ušetřit mnoho času, starostí a také peněz.

Jsou pro Vás vhodné moje služby?

  • Chcete mít jistotu, že využíváte pro vás vhodné finanční produkty?
  • Řešíte nákup nemovitosti nebo nového bydlení pro Vaší rodinu?
  • Uvažujete o investování a oceníte partnera, který je vždy na Vaší straně?
  • Chcete u vašich investic dosahovat vyšších výnosů?

Domluvte si schůzku

Pokud jste na některou z otázek odpověděli ANO, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, na mém tel. čísle 777 111 599 nebo prostřednicvím kontaktního e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Velmi rád se vám budu věnovat.